Kategorie: Moda

Wiosna we włosach

W przeciwieństwie do dziwnego i nie do końca zrozumiałego makijażu wiosennego – fryzury idą w zgodzie z wyobrażeniami o tej pięknej porze roku. Na wybiegach rządzi lekkość oraz świeżość. Fryzury, choć starannie układane i plecione – zachowują naturalny, atrakcyjny wygląd. Bo wiosna to taki czas, żeby wyglądać właśnie dziewczęco – i tak będziesz wyglądała idąc z najnowszymi trendami mody. Rozpuszczone włosy będą zawsze wyglądały dobrze – pokręcone, pofalowane, a nawet wyprostowane. Naturalny, artystyczny nieład jest pożądany wiosną.

Modne są też upięcia. Niezwykle dziewczęce kucyki, lekkie koczki luźno związane. I warkocze – wiecznie żywe, wiecznie w modzie. Każdą z tych fryzur z powodzeniem zrobisz sama – będziesz wyglądała trendy za niewielkie pieniądze, lub całkiem za darmo. Modnym akcentem wiosny są kwiaty we włosach. Najlepiej prawdziwe, polne.

Ekonomicznym zabiegiem jest z pewnością zakup profesjonalnych ozdób do włosów w kształcie kwiatów – naturalnie wyglądają i nigdy nie zwiędną.

www.zabicbobra.pl