Kategorie: Moda

Wiosna na balkonie

Wiosenne trendy to nieodzowny element ogrodów. A jeśli nie masz ogrodu? Wiosnę możesz wprowadzić na balkonie. I to szybciej niż myślisz! Według wiosennych trendów najważniejsze są kwiaty i kolory. Najłatwiej będzie zacząć od najmniej wymagających kwiatów.

Posadź w doniczkach kwiaty cebulkowe – np. hiacynty i krokusy. Wymagają nieskomplikowanej opieki, a pięknie pachną i cudownie się prezentują. To propozycja w sam raz dla osoby raczkującej w tematyce ogrodnictwa, a chcącej mieć modny balkon.

Wiosna to najlepszy czas na rozpoczęcie przygody z roślinami. Nie masz balkonu? Nie przejmuj się! Zapach, a także smak wiosny, możesz zasadzić w kuchni. Stwórz na parapecie, lub na kuchennym blacie miniaturowy ogródek. W ładnych, kolorowych doniczkach posadź zioła.

Bazylia, oregano, tymianek, pietruszka i obowiązkowo cebula do wody – za kilka dni kuchnia będzie pachniała świeżym szczypiorkiem! Zioła doniczkowe nie tylko dodadzą kuchni wiosennego wyglądu, ale i sprawdzą się podczas codziennego gotowania. Kilka listków świeżej mięty orzeźwi każdą szklankę wody.

www.dieselcenter.pl