Kategorie: Moda

Trendy? Wiosną liczy się wygoda

Moda ma to do siebie, że nie zawsze idzie w zgodzie z wygodą. Poddając się jej bez krytycznie stajesz się niemal jej niewolnikiem. Obcisłe spodnie, kozaki na wiosną i futerkowe kamizelki w pełni lata – moda nigdy nie przestanie nas zadziwiać.

Wybieg rządzi się swoimi prawami, a spacerowanie po ulicach – swoimi. I tak wiosną, kiedy stopnieje śnieg i pierwsze słoneczne promienie wyjdą zza chmury marzysz tylko o tym, aby pozbyć się ciężkiej kurtki i grubych kozaków. Choć przypatrujesz się jednym okiem trendom wiosennym – zwracasz przede wszystkim uwagę na to, żeby było Ci wygodnie.

W marcu wskakujesz na rower – potrzebujesz albo lekkiej, zwiewnej spódnicy albo wygodnych spodni. Na nic zda się tu obcisła czy długa po kostki spódnica. Moda na szczęście ma to do siebie, że ile projektantów – tyle rodzajów i krojów strojów.

Chcąc ubierać się w zgodzie z obowiązującymi trendami, wcale nie musisz rezygnować z wygody. Wystarczy chwilę dłużej spędzić na zakupach i racjonalnie komponować swoje stroje. Wygoda ponad wszystko!.