Kategorie: Moda

Tożsamość z muzyką – hh

Hip hop to muzyka najczęściej wykonywana przez młodych chłopaków, bardzo często używane w niej niecenzuralne słowa mają podkreślić intensywność emocji. Jest to muzyka skierowana przede wszystkim do młodych ludzi mając na celu naprowadzić ich na odpowiednią drogę pokazując swoje doświadczenie przez śpiewającego.

Hip hopowcy ubrani są zwykle w szerokie spodnie, obszerne bluzy z kapturami czasem mają czapki na głowach. Ten konkretny styl ubioru dedykowany jest specjalnie dla tej właśnie grupy.

Ludzie Ci często odbierani są za agresywnych, niekulturalnych, ponieważ niektórzy wychodzą z założenia, że jeśli ktoś słucha muzyki, w której zawarte są niecenzuralne słowa sam musi ich używać, co więcej nadużywać. A to oczywiście niekoniecznie musi iść w parze można słuchać muzyki poważnej, ale niekoniecznie pałać miłością do estradowych ubrań, fraków.

Chociaż coraz mniej widujemy hip hopowców często do czynienia mamy z wyjątkową wiernością do tego stylu i możemy spotkać wielu dorosłych mężczyzn wyglądając tak jak w opisie wyżej.

www.ptasiaostoja.pl