Kategorie: Moda

Szybkie i sprytne wymodelowanie twarzy

Okazuje się, że za pomocą zaledwie kilku, za to skutecznych i sprawdzonych trików, można efektownie wymodelować sobie twarz. Zacznijmy jednak od wyjaśnienia, co kryje się w tym przypadku za określeniem – wymodelowanie.

Krótko mówiąc, jest to proces kosmetyczny, który ma na celu wysmuklenie rysów, zaznaczanie i podkreślenie kości policzkowych oraz sprytne matowanie wszelkich niedoskonałości skóry twarzy. Pierwszym, podstawowym kosmetykiem potrzebnym do wysmuklania twarzy będzie bronzer.

Z tym, że nie może on być, jak to się mówi – pierwszy lepszy. Warunkiem koniecznym jest tu bowiem to, aby posiadał chłodny odcień brązu i nie zawierał żadnych drobinek.

Z pewnością do całego zestawu przyda się także porządny pędzel do rozprowadzania kosmetyku, róż, a także odpowiedni rozświetlacz. Operując już samym pędzlem, należy postępować metodycznie, a mianowicie rozprowadzać bronzer po odcinku prowadzącym od środka ucha aż kącika ust – przy czym więcej kosmetyku umieszczamy w początkowej części tej linii i dajemy go coraz mniej wraz ze zbliżaniem się do okolicy ust.

www.izabelakopec.pl