Kategorie: Moda

Kiedy lepszy jest jednoczęściowy strój plażowy?

Panie posiadające figurę odpowiadającą (pod względem proporcji) modelowi tak zwanej gruszki (to znaczy szerokie biodra, masywne uda i wąskie ramiona), powinny ze szczególną uwagą dobierać odpowiedni dla siebie plażowy strój kąpielowy. Jeżeli w dodatku, wstydliwym problemem jest dla nas zbytnio wystający brzuch, który niekoniecznie chcemy eksponować na plaży, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup jednoczęściowego stroju kąpielowego. Taki wybór pozwoli odwrócić uwagę od masywnych bioder oraz ukryć fałdki.

Jeżeli do tego, uda nam się znaleźć taką „jednocześciówkę”, która będzie eksponowała nasze drobniejsze ramiona, tym lepiej. W efekcie, będziemy wyglądać nie tylko na szczuplejsze, ale także na wyższe. Okazuje się bowiem, że jednoczęściowy strój kąpielowy, jeśli jest wykonany z materiału podobnego do tego, z którego tworzy się bieliznę wyszczuplającą, pozwala uzyskać efekt kilku kilogramów mniej, a także wydłużenia sylwetki.

Interesującym i pożądanym rozwiązaniem, które dodatkowo wyszczupli talię, jest także zastosowanie tak zwanych wstawek lub wcięć w tych okolicach.

www.chicmagazine.pl