Wiosna na paznokciach

Jaki to kolor paznokci? Zapytał na randce chłopak dziewczynę. Czysty – odpowiedziała. Choć to taka anegdota, jest w niej dużo prawdy.

Nie wiesz, jakie obowiązują trendy w manicure? Zadbaj chociaż o to, żeby dłonie były wypielęgnowane, a paznokcie czyste i elegancko przypiłowane. To się zawsze obroni. Nie mniej jednak, warto co jakiś czas zajrzeć na modowe portale, lub do kolorowych magazynów aby dowiedzieć się, jak manicure jest na czasie.

Ładne paznokcie są ozdobą i dopełnieniem codziennego wyglądu. Wiosną, kiedy zdejmujemy rękawiczki, warto pochwalić się ładnymi dłońmi. Odpuściłaś sobie pielęgnację na czas zimy? Szybko to napraw.

Wystarczy kilka zabiegów parafinowych na ręce, aby odzyskały świeży wygląd. Zrobisz je z powodzeniem sama, lub na wizycie u kosmetyczki – zabiegi są stosunkowo niedrogie. I paznokcie.

Na wiosnę warto zainwestować w kolory o metalicznym połysku. Zarówno naturalne, jasne, a także ciemne i odważne – ważne żeby były dostosowane do sytuacji. Bo wiosna jest radosna i takie mają być Twoje paznokcie.