Kombinezon – dla kogo?

Kombinezony to hit lat 80-tych, jednak ostatnie trendy w modzie pokazują, że nadszedł ich wielki powrót. Przed zakupem należy się dobrze zastanowić czy dobrze leży na naszej figurze. Połączenie spodni i bluzki bardzo łatwo wydobywa mankamenty sylwetki, dlatego czasem trzeba długich poszukiwań, aby znaleźć idealne spodnium. Kombinezon jest wręcz stworzony dla posiadaczek nienagannej figury. Jeśli Twoja figura ma kształt gruszki czy jabłka, wybieraj te z długimi spodniami.

Góra gruszki powinna przyciągać uwagę aplikacjami czy dekoltem w łódkę, a u jabłek najlepiej sprawdzi się kopertowe wiązanie. Osoby o większych rozmiarach powinny z nich zdecydowanie zrezygnować, ponieważ będą się w nich wydawać masywniejsze. Należy także pamiętać, że spodnium skraca sylwetkę. Kobiety niskie mogą go nosić, tylko pod warunkiem, że ubiorą do niego wysokie szpilki, które dodadzą smukłości figurze. Chłopięca sylwetka doskonale będzie wyglądać w kombinezonie, jeśli będzie uszyty z lejącego, wzorzystego materiału i będzie miał w talii gumkę lub pasek.

Dobrze jest przymierzyć kilka fasonów z zupełnie różnych tkanin i ocenić, który nie zniekształca sylwetki, a dodaje seksapilu i atrakcyjności.