Cropp

Cropp to polska marka skierowana przede wszystkim do młodych ludzi należy jednej grupy kapitałowej razem...

Cropp to polska marka skierowana przede wszystkim do młodych ludzi należy jednej grupy kapitałowej razem z marką House oraz Mohito. W Croppie spotkamy najczęściej młodych ludzi od podstawówki i gimnazjum rzadziej już w wieku licealnym. Ubrania często posiadają nadruki, wzory, dużo kolorów.

Nie znajdziemy tutaj eleganckich marynarek czy sukien są to raczej rzeczy sportowe bluzy, spodnie, sportowe, obuwie, torby, plecaki z myślą o młodych ludziach, którzy nie potrzebują jeszcze uniformów. Podobnie jest w przypadku z marką House tutaj również spotykamy ludzi młodych, którzy lubią jeansy, bluzy. Trochę inaczej sprawa ma się w przypadku sklepu Mohito, co prawda tutaj również często widzimy młode kobiety, dziewczyny robiące zakupy, ale już raczej te, które lubią eleganckie koszule, sukienki, dodatki.

Sklep jest przeznaczony tylko dla kobiet Wszystkie te sklepy mają podobne standardy i podobne wykonanie ubrań nie są to może najlepszego gatunku produktu, ale na pewno w cenie, jakiej są sprzedawane – są przystępne.

www.galapagosmusic.pl