Control, alt, kolczyki

W Polsce gry komputerowe coraz odważniej wkraczają do powszechnej świadomości. Organizowane są duże imprezy i...

W Polsce gry komputerowe coraz odważniej wkraczają do powszechnej świadomości. Organizowane są duże imprezy i turnieje growe. O grach się mówi, czyta, nagrywa filmiki, a przede wszystkim… dużo gra w kolejne tytuły.

Wprawdzie dziewczyna w gronie zapalonych graczy to wciąż rzadkość, ale trzeba przyznać, że taki widok jest z roku na rok coraz częstszy. Płeć piękna jest mile widziana w wirtualnej strzelaninie czy wyścigach. Bycie kobietą-graczem nie oznacza jednak wyzbycia się tego, co uwielbiają wszystkie dziewczyny – czyli kolekcjonowania nowej biżuterii.

Złoto, srebro, białe złoto to wszystko piękne materiały na ozdoby. Ale dlaczego by nie postawić na coś bardziej oryginalnego? Zwłaszcza gdy zbliża się kolejny growy event? Niepotrzebne sprzęty komputerowe są gotowym materiałem na ozdoby. Płytami można ozdobić lampę lub użyć starego CD jako podstawki pod kubek.

Nieużywany subwoofer ładnie wygląda na półce, nawet gdy nie potrafi już grać. A przyciski od klawiatury mogą stać się kolczykami. Wystarczy, że wybierzesz jakieś interesujące zestawienie, np.

cyferki z klawiatury numerycznej, dwie przeciwstawne strzałki czy przyciski ctrl i alt. Teraz czas umieścić je na biglach kolczyków. Przyciski wykonane są najczęściej ze zwykłego plastiku, a co za tym idzie, można dość łatwo przedziurawić to tworzywo przy pomocy rozgrzanego cyrkla.

Wystarczy, że potrzymasz chwile ten przyrząd szkolny nad zapałką czy zapalniczką, by uzyskać wystarczająco wysoką temperaturę. Gdy już wykonasz dziurki, nałóż przyciski na bigle. Właśnie stworzyłaś unikalne, gamerowe kolczyki.

www.projektowanie-architektury.pl